FILTROVAT

Pietní akt k uctění památky obětí sestřeleného amerického bombardéru B24J Liberator

22. 2. 2020
Nepomuk

Pietní akt k uctění památky obětí sestřeleného amerického bombardéru B24J Liberator

22. 2. 2020
Nepomuk
N:49.48616, E:13.58188
Město Nepomuk a obec Prádlo

Bitva u Jankova 1645

7. 3. 2020
Jankov

Bitva u Jankova 1645

7. 3. 2020
Jankov
N:49.65304, E:14.72998
Jankovští žoldáci, z.s.

Šermířská burza PRAHA – jaro 2020

7. 3. 2020
Praha

Šermířská burza PRAHA – jaro 2020

7. 3. 2020
Praha
N:50.07345, E:14.49118
Šermířská burza

Největší militaria burza Praha – Výstaviště Letňany

8. 3. 2020
Praha

Největší militaria burza Praha – Výstaviště Letňany

8. 3. 2020
Praha
N:50.12824, E:14.51436
Militaria Praha

Jarné prebudenie – Tavaszi ébredés 2020

14. 3. 2020
Komoča - SK

Jarné prebudenie – Tavaszi ébredés 2020

14. 3. 2020
Komoča
Slovensko
N:47.95447, E:18.0158
KVH Komoča

Bitva u Sudoměře

28. 3. 2020
Sudoměř

Bitva u Sudoměře

28. 3. 2020
Sudoměř
N:49.24206, E:14.064

Zahájení muzejní sezóny 2020

4. 4. 2020
Zdice

Zahájení muzejní sezóny 2020

4. 4. 2020
Zdice
N:49.90786, E:13.98251
Army Muzeum Zdice

Velikonoční rytířská slavnost na hradě Okoři

12. 4. 2020
Okoř

Velikonoční rytířská slavnost na hradě Okoři

12. 4. 2020
Okoř
N:50.16362, E:14.25546
Allgor

Bitva u Hořic 1423 – Korouhev zrádců

17. - 18. 4. 2020
Hořice

Bitva u Hořic 1423 – Korouhev zrádců

17. - 18. 4. 2020
Hořice
N:50.36403, E:15.64947
Družina Diviše Bořka z Miletínka

Bystrc 1945

17. 4. 2020
Brno-Bystrc

Bystrc 1945

17. 4. 2020
Brno-Bystrc
N:49.22694, E:16.53093
Akce Acaballado

Slavkov 1945

17. 4. 2020
Slavkov u Brna

Slavkov 1945

17. 4. 2020
Slavkov u Brna
N:49.15478, E:16.87889
Akce Acaballado

Šermířská burza BRNO – jaro 2020

18. 4. 2020
Brno

Šermířská burza BRNO – jaro 2020

18. 4. 2020
Brno
N:49.22751, E:16.59081
Šermířská burza

Veveří-Eichhorn 1945

18. 4. 2020
Veveří

Veveří-Eichhorn 1945

18. 4. 2020
Veveří
N:49.25677, E:16.46176
Akce Acaballado

BRNO 1945 Osvobození

22. - 26. 4. 2020

BRNO 1945 Osvobození

22. - 26. 4. 2020
N:49.0964, E:16.36901
Mladějov - neziskové občanské sdružení Dan Urbánek STARÉ ČASY

Bitva Libušín 2020

25. 4. 2020
Libušín

Bitva Libušín 2020

25. 4. 2020
Libušín
N:50.16747, E:14.05258
Bitva Libušín

Bitva u Třebechovic-600 let Orebitů

25. 4. 2020
Třebechovice pod Orebem

Bitva u Třebechovic-600 let Orebitů

25. 4. 2020
Třebechovice pod Orebem
N:50.20284, E:15.98791
Družina Diviše Bořka z Miletínka

Slavnosti svobody

1. - 6. 5. 2020
Plzeň

Slavnosti svobody

1. - 6. 5. 2020
Plzeň
N:49.74481, E:13.37593
Statutární město Plzeň

Zahájení sezóny v Leteckém muzeu Kbely

2. 5. 2020
Praha

Zahájení sezóny v Leteckém muzeu Kbely

2. 5. 2020
Praha
N:50.12526, E:14.53334
Vojenský historický ústav Praha a Ministerstvo obrany České republiky

Oslavy k 75. výročí osvobození ČSR – obec Brandýsek

7. 5. 2020
Brandýsek

Oslavy k 75. výročí osvobození ČSR – obec Brandýsek

7. 5. 2020
Brandýsek
N:50.18184, E:14.14134
Military klub Brandýsek a SDH Brandýsek

Dny živé archeologie – Římané versus Germáni

8. - 9. 5. 2020
Všestary

Dny živé archeologie – Římané versus Germáni

8. - 9. 5. 2020
Všestary
N:50.25939, E:15.7624
Archeopark pravěku Všestary

Otevření pěchotního srubu MJ-S 4 Zatáčka pro veřejnost

8. - 10. 5. 2020
MJ-S 4 Zatáčka

Otevření pěchotního srubu MJ-S 4 Zatáčka pro veřejnost

8. - 10. 5. 2020
MJ-S 4 Zatáčka
N:48.79122, E:16.04994
Bunkr Zatáčka

Bitva Kolín 2020

16. 5. 2020
Kolín

Bitva Kolín 2020

16. 5. 2020
Kolín
N:50.01814, E:15.19317
SHŠ Páni z Kolína

Gladius

16. 5. 2020
Curia Vítkov

Gladius

16. 5. 2020
Curia Vítkov
N:50.85708, E:14.97871
Curia Vítkov

Military burza Brno

23. 5. 2020
Brno

Military burza Brno

23. 5. 2020
Brno
N:49.18986, E:16.56994
Militaria BRNO

Středověké slavnosti v Břevnovském klášteře

23. 5. 2020
Praha

Středověké slavnosti v Břevnovském klášteře

23. 5. 2020
Praha
N:50.08458, E:14.35714
Allgor

Operace Anthropoid 2020

24. 5. 2020
Praha

Operace Anthropoid 2020

24. 5. 2020
Praha
N:50.11787, E:14.46506

Slet československých letadel

29. - 31. 5. 2020
Jihlava

Slet československých letadel

29. - 31. 5. 2020
Jihlava
N:49.4212, E:15.63526

Aviatická pouť 2020

30. - 31. 5. 2020
Pardubice

Aviatická pouť 2020

30. - 31. 5. 2020
Pardubice
N:50.01661, E:15.72972

Bitva u Lipan

30. 5. 2020
Lipany

Bitva u Lipan

30. 5. 2020
Lipany
N:50.03492, E:14.93785
Civitas Pragensis

Den pevnostních muzeí jižní Moravy 2020

30. - 31. 5. 2020
Chvalovice

Den pevnostních muzeí jižní Moravy 2020

30. - 31. 5. 2020
Chvalovice
N:48.79163, E:16.05018
KVH ROTO Chvalovice

Lidice 2020

7. 6. 2020
Lidice

Lidice 2020

7. 6. 2020
Lidice
N:50.1432, E:14.18917

Historical airshow 2020

13. 6. 2020
Mladá Boleslav

Historical airshow 2020

13. 6. 2020
Mladá Boleslav
N:50.40168, E:14.89581
Historical Airshow Mladá Boleslav

Slavnost královny Johanky 2020

13. - 16. 6. 2020
Rožmitál pod Třemšínem

Slavnost královny Johanky 2020

13. - 16. 6. 2020
Rožmitál pod Třemšínem
N:49.60267, E:13.86323
Slavnost královny Johanky

Se lvem za svobodu

16. 6. - 6. 8. 2020
Český Krumlov

Se lvem za svobodu

16. 6. - 6. 8. 2020
Český Krumlov
N:48.81355, E:14.3158
KVH Čeští Lvi České Budějovice o.s. a KVH České Budějovice

Češi se nevzdávají. Nikdy!

18. 6. 2020
Praha

Češi se nevzdávají. Nikdy!

18. 6. 2020
Praha
N:50.0759, E:14.41711

BAHNA 2020

20. 6. 2020
VVP Bahna

BAHNA 2020

20. 6. 2020
VVP Bahna
N:49.71147, E:13.72715
BAHNA

Stredovek v Sade III

20. 6. 2020
Bratislava - SK

Stredovek v Sade III

20. 6. 2020
Bratislava
Slovensko
N:48.13482, E:17.10991
Gaston

8. ročník Tankové dni Laugarício 2020

24. - 28. 6. 2020
Trenčianske Stankovce - SK

8. ročník Tankové dni Laugarício 2020

24. - 28. 6. 2020
Trenčianske Stankovce
Slovensko
N:48.83271, E:17.95074
Tank Laugarício

BITVA TROCNOV

26. - 28. 6. 2020
Borovany

BITVA TROCNOV

26. - 28. 6. 2020
Borovany
N:48.89094, E:14.60682

Dobývání zámku Bučovice 1645

26. - 27. 6. 2020
Bučovice

Dobývání zámku Bučovice 1645

26. - 27. 6. 2020
Bučovice
N:49.14917, E:17.0014

III. Půtovy zámecké slavnosti

27. 6. 2020
Kvasiny

III. Půtovy zámecké slavnosti

27. 6. 2020
Kvasiny
N:50.20621, E:16.24883
Půtovy zámecké slavnosti

154.výročí bitvy u Hradce Králové- Königgrätz 1866

3. - 4. 7. 2020
Chlum

154.výročí bitvy u Hradce Králové- Königgrätz 1866

3. - 4. 7. 2020
Chlum
N:50.27743, E:15.74931
Königgrätz 1866

Bitva u Znojma a Suchohrdel 1809

10. - 12. 7. 2020
Znojmo

Bitva u Znojma a Suchohrdel 1809

10. - 12. 7. 2020
Znojmo
N:48.84098, E:16.05875
Akce Acaballado

Bitva Dvory – II. ročník

11. 7. 2020
Dvory

Bitva Dvory – II. ročník

11. 7. 2020
Dvory
N:50.21159, E:14.99604
Poutníci štěstěny z.s.

Dny živé archeologie – Zručnost Keltů

11. - 12. 7. 2020
Všestary

Dny živé archeologie – Zručnost Keltů

11. - 12. 7. 2020
Všestary
N:50.25939, E:15.7624
Archeopark pravěku Všestary

Dobývání Curie Vitkov!

25. - 26. 7. 2020
Curia Vítkov

Dobývání Curie Vitkov!

25. - 26. 7. 2020
Curia Vítkov
N:50.85708, E:14.97871
Curia Vítkov

27. ročník Středověké slavnosti purkrabího Půty

8. - 9. 8. 2020
Loket

27. ročník Středověké slavnosti purkrabího Půty

8. - 9. 8. 2020
Loket
N:50.1868, E:12.75366
Hrad Loket

Dny živé archeologie – Doba kamenná, nejen o kameni

15. - 16. 8. 2020
Všestary

Dny živé archeologie – Doba kamenná, nejen o kameni

15. - 16. 8. 2020
Všestary
N:50.25939, E:15.7624
Archeopark pravěku Všestary

Historické slavnosti Kolín 2020

15. 8. 2020
Kolín

Historické slavnosti Kolín 2020

15. 8. 2020
Kolín
N:50.03005, E:15.20144
SHŠ Páni z Kolína

Kolštejn 1938

15. 8. 2020
Branná

Kolštejn 1938

15. 8. 2020
Branná
N:50.16572, E:17.02306
Klub vojenské historie Olomouc - LO37

Akce Cihelna

21. - 22. 8. 2020
Králíky

Akce Cihelna

21. - 22. 8. 2020
Králíky
N:50.09424, E:16.75379
Akce Cihelna

Tažení 1866

21. 8. 2020
Jičín

Tažení 1866

21. 8. 2020
Jičín
N:50.4249, E:15.35036
Kadetní setnina jičínského pěšího pluku č. 74.

20. Skotské hry Sychrov

28. - 29. 8. 2020
Zámek Sychrov

20. Skotské hry Sychrov

28. - 29. 8. 2020
Zámek Sychrov
N:50.62628, E:15.08893

18. Tankový den ve Vojenském technickém muzeu Lešany

29. 8. 2020
Lešany

18. Tankový den ve Vojenském technickém muzeu Lešany

29. 8. 2020
Lešany
N:49.85498, E:14.54221
Vojenský historický ústav Praha a Ministerstvo obrany České republiky

Přívorská bitva XI. ročník

29. 8. 2020
Přívory u Mělníka

Přívorská bitva XI. ročník

29. 8. 2020
Přívory u Mělníka
N:50.28791, E:14.58127
SHŠ Bakaláři

Bitva Kozmice

5. 9. 2020
Kozmice

Bitva Kozmice

5. 9. 2020
Kozmice
N:49.91395, E:18.15398
SHŠ Foltest

Turnaj 2020

11. - 13. 9. 2020
Josefov

Turnaj 2020

11. - 13. 9. 2020
Josefov
N:50.3377, E:15.92732
Hradecký dvůr Alžběty Richenzy

Písmena 2020

12. 9. 2020
Zdice

Písmena 2020

12. 9. 2020
Zdice
N:49.9162, E:13.97268
Army Muzeum Zdice

154. výročí bitvy u Jičína

19. 9. 2020
Jičín

154. výročí bitvy u Jičína

19. 9. 2020
Jičín
N:50.43687, E:15.35145
Klub vojenské historie Jičín z.s.

Bitva na Bílé hoře 1620 – 2020

19. - 20. 9. 2020
Praha

Bitva na Bílé hoře 1620 – 2020

19. - 20. 9. 2020
Praha
N:50.08288, E:14.34044
Rekonstrukce bitvy na BÍLÉ HOŘE 1620 a RKČ-Rytíři Koruny České
Ukázat další
×

Tento web používá cookies.

Cookies jsou krátké textové soubory vytvářené webovým serverem a ukládané ve Vašem počítači prostřednictvím prohlížeče. Cookies využívá pro svou činnost naprostá většina webových stránek.